Rok z Twoją pozytywną organizacją


Zapraszam Cię do rejestracji na organizowane przeze mnie (bezpłatne) wydarzenia podczas których dzielę się wiedzą i inspiracją o pozytywnej psychologii organizacji pracy. 

Rok z Twoją pozytywną organizacją. Zadbaj o swoje samopoczucie i efektywność w pracy. To cykl wydarzeń do udziału w których zapraszam Ciebie i Twoich współpracowników, szefów.

Jeśli dobrostan Twój i Twojej organizacji, współpracowników, (samopoczucie, wellbeing) i efektywność są dla Ciebie ważne, jeśli odpowiadasz za nie w pracy - zapraszam do mojej wirtualnej klasy, czyli na nieodpłatne webinar (y) w trakcie których dzielę się wiedzą i praktyką pozytywnej psychologii organizacji pracy.

Rejestracja zapewni Ci dostęp do informacji o terminach kolejnych wydarzeń oraz otrzymanie linku do pokoju webinarowego. Oczywiście do współpracy w zakresie zamkniętych szkoleń stacjonarnych i webinarów również zapraszam.

Tymczasem, podczas webinarów:
  • dowiesz się, czym jest dobrostan (#wellbeing) w ujęciu psychologii pozytywnej,
  • poznasz wiele skutecznych i bezkosztowych metod budowania dobrostanu Twojego i organizacji,
  • zainspirujesz się do budowania pozytywnej organizacji w Twojej firmie, tak, by dawała korzyści dla zdrowia, samopoczucia, efektywności biznesowej i innowacyjności,
  • poznasz narzędzia psychologii pozytywnej, które od wielu lat stosuję z powodzeniem na sali szkoleniowej i podczas coachingów,
  • liczę też, że będzie to dobry początek wartościowej drogi w tych bezprecedensowych czasach. Bo…mam dużo planów na dzielenie się z Tobą wartościową wiedzą z psychologii.
Dla kogo?

Tak, zapraszam Cię do bycia autorką/autorem Twojej pozytywnej organizacji. Zarówno Twojej osobistej, jak i pozytywnej organizacji pracy działu, którym kierujesz, a może całej organizacji, tej którą zarządzasz, będąc przełożonym albo zespołu, o którego organizację pracy dbasz czy osobą, której zależy na dobrej pracy.

Terminy kolejnych wydarzeń podam niebawem.

By uczestniczyć w webinarze proszę wypełnić formularz, wówczas otrzymasz zaproszenie umożliwiające połączenie się na webinar.

#samopoczucie, #pozytywnaorganizacja, #welbeing

Dotychczas zrealizowane wydarzenia

STYCZEŃ 2024 – Narzędzia do budowania pozytywnej organizacji. Webinar: Pozytywna organizacja. Jak ją budować? 23 01 2024 (youtube.com) 

Udział w podcascie Scenariusze kariery na zaproszenie Agnieszki Jurkiewicz: #78 – Anna Nowak – Jak zadbać o karierę, aby długo pozostać aktywnym zawodowo? | Inside Skills

Wywiad dla tygodnika POLITYKA Modne słowo flow. Jak żyć i pracować, żeby się całkiem nie zatracić | Wpływ na przepływ - Polityka.pl


STYCZEŃ 2023 – Rok z Twoją pozytywną organizacją (webinar) 

MARZEC 2023 – Narzekanie, Przyczyny, skutki i co zamiast? (webinar)

MARZEC 2023 – Pozytywne starzenie. Plan, czy oksymoron? (wydarzenie stacjonarne Pozytywne starzenie - czyli jak żyć długo, godnie i szczęśliwie. - Aktualności | Poznań Biznes Partner | Poznan.pl (www.poznan.pl)

MARZEC 2023 – prelekcja pt: Kapitał psychologiczny. Czym jest, dlaczego warto i jak go pomnażać u Liderek i Ambasadorów pozytywnej organizacji. Podczas konferencji Zdrowie i benefity: Liderki i ambasadorzy - Aplikacja na wydarzenie - Eventory

LIPIEC 2023 Emocje w pracy (webinar)

SIERPIEŃ 2023 Flow. Warsztat kameralny.

WRZESIEŃ 2023 Wywiad dla tygodnika POLITYKA Jakich kompetencji psychologicznych brakuje Polakom | Jak to robią herosi? - Polityka.pl

PAŹDZIERNIK 2023 – Kapitał psychologiczny. Czym jest, dlaczego warto i jak o pomnażać? (webinar)

LISTOPAD 2023 – wydanie książki pt. Pozytywna organizacja. Jak ją budować? Poradnik dla szefów, pracowników HR i innych HEROSów pracy. pozytywna-organizacja.com.pl/ksiazka-pozytywna-organizacja-jak-budowac

GRUDZIEŃ 2023 - Warsztat Pozytywna organizacja. Tak! Wolontariat pracowniczy. Warsztaty dla wolontariuszek i wolontariuszy | Poznański Wolontariusz Roku | Poznan.pl (www.poznan.pl)

Webinar: Pozytywna organizacja. Tak! Wolontariat pracowniczy. (youtube.com)


Dlaczego rok z pozytywną organizacją?

Zapraszam do budowania pozytywnej organizacji pracy i dobrostanu pracowników (youtube.com)

Dlaczego psychologia pozytywna organizacji pracy?

To prężnie rozwijająca się nauka i praktyka, która zakłada, że uniwersalnym celem człowieka jest osiągnięcie szczęścia (Diener, Diener, 1996; Lyubomirsky, 2011, 2013),także w pracy (Csikszentmihalyi, Wrześniewski) optymalnego funkcjonowania (Ryff, Singer, 2008) lub pełni życia (Seligman, 2011).

A ponieważ to dla mnie ważne wartości, wiem jak je rozwijać, robię to zawodowo od 2000 roku, mam teraz przestrzeń, by się tym doświadczeniem dzielić z Tobą i Twoimi współpracownikami zarówno zawodowo (odpłatnie), jak i nieodpłatnie (pro bono).

I chcę to robić online, ponieważ jestem przekonana, że to również wartościowa forma rozwoju.

Zapraszam również do współpracy w zakresie organizacji odpłatnych, dedykowanych Twojej firmie, wydarzeń edukacyjnych.

Anna Agata Nowak

Psycholog pracy i organizacji, trenerka, coach i konsultantka z 22-letnią praktyką w przygotowywaniu i prowadzeniu działań rozwojowych z zakresu umiejętności zarządzania oraz osobistych przydatnych w pracy.

Kierownik studiów podyplomowych pn. Psychologia pozytywna w organizacji na Uniwersytecie SWPS.