PUBLIKACJA, KTÓRA WYGRAŁA KONKURSU POZYTYW 2020

Książka/planer edukacyjny niedatowany popiel

Książka (kalendarz), została stworzona z myślą o budowaniu pozytywnej organizacji, nie tylko w pracy, ale również w życiu osobistym.

Pozytywna organizacja to:

✔️ samoorganizacja, polegająca na świadomym budowaniu własnych zasobów osobistych (poczucia skuteczności, optymizmu, nadziei, odporności psychicznej, dobrostanu, sensu pracy itp.).

✔️ budowanie pozytywnej kultury organizacyjnej, w której pracownicy mówią: Pracuję bo lubię. Pracuję w konstruktywnej atmosferze, którą współtworzę poprzez wnoszenie do pracy moich zasobów osobistych, które rozwijam wspólnie z moją organizacją, po to by działać sprawniej teraz i w przyszłości.

✔️ kultura organizacyjna, którą warto budować.

Cena netto: 100 zł, Cena brutto: 123 zł

W cenie zawarty jest już koszt przesyłki.

Najlepsza publikacja popularyzująca psychologię pozytywną w pracy

Ja i książka wygrałyśmy konkurs POZYTYW 2020. To dla mnie najwyższy certyfikat jakości, jaki w Polsce mogłam otrzymać. W 2021 roku książka "Pozytywna organizacja. Twoja organizacja" została uznana za najlepszą publikację popularyzująca psychologię pozytywną w pracy. Przez autorytety naukowe w dziedzinie psychologii pozytywnej: Prof. Ewę Trzebińską, Prof. Mariolę Łagunę, Prof. Jana Cieciucha, Prof. Tomasza Maruszewskiego i dr Marzenę Cypriańską.

Fragment wprowadzenia

„Czas ma znaczenie, a z mojego punktu widzenia szczególne znaczenie ma przyszłość. Warto ją planować, do czego Ciebie zapraszam. Zawarte na kolejnych stronach wiedza i ćwiczenia, systematycznie przez Ciebie wykonywane, mogą wpłynąć nie tylko na większą satysfakcję z pracy, ale przede wszystkim na wyższą jakość Twojego życia, relacje z innymi ludźmi i samym sobą. Ta książka-kalendarz jest dla Ciebie, więc pisz, zakreślaj, planuj, co ćwiczysz, wracaj do tego, co ważne dla Ciebie.”

Format: 204×254 mm Objętość: 144 strony

Papier: Offset kremowy 90g​

Na specjalne zamówienie możemy wspólnie przygotować i wydać nakład Pozytywnej organizacji w szacie graficznej Twojej organizacji. To nie tylko wspaniały prezent na „lecie” firmy, ale też proces tworzenia pozytywnej organizacji i kultury wellbeingu. To również proces edukacyjny, który mogę otoczyć dodatkowym wsparciem merytorycznym: szkolenia, webinary, konsultacje psychologiczne w nurcie psychologii pozytywnej.

Cena zawiera koszt przesyłki, InPost.